SKETCH PAINT herhangi bir pürüzsüz yüzeyi tahta kalemleriyle boyanabilir hale çevirebilir.

Duvar ve ahşap yüzeylerde beyaz tahta yaratmak mı? Hiç sorun değilSKETCH PAINT kapılar ve masalar için de uygundur.

SKETCH PAINT hayal gücünüzün ortaya çıkmasını sağlar. Evde, oyun parklarında, ofiste, alışveriş merkezlerinde, okulda ve toplu alanlarda kullanabilirsiniz. Kendi fikirlerinizi ortaya çıkarın.

MAGPAINT’TEN SKETCH PAINT

HAYAL GÜCÜNÜZLE BOYAYIN


SKETCH PAINT herhangi bir pürüzsüz yüzeyi tahta kalemleriyle boyanabilir hale çevirebilir. Duvar ve ahşap yüzeylerde beyaz tahta yaratmak mı? Hiç sorun değil. SKETCH PAINT kapılar ve masalar için de uygundur.

SKETCH PAINT hayal gücünüzün ortaya çıkmasını sağlar. Evde, oyun parklarında, ofiste, alışveriş merkezlerinde, okulda ve toplu alanlarda kullanabilirsiniz. Kendi fikirlerinizi ortaya çıkarın.

EVDE

Sevdiğiniz şeyleri istediğiniz her yere yazıp, çizebildiğinizi düşünün. Sketch Paint’le bu mümkün. Sıkıcı duvarları büyüleyici bir şekilde yazı tahtalarına çevirin. Çocuk odalarında yaratıcı olun veya eski bir masaya bir parça boyayla hayat verin. Kullanışlı olmasının yanı sıra oldukça eğlenceli de!

İŞTE

Zihninizi özgür bırakın… O eski moda yazı tahtalarınızdan kurtulun. Bütün duvarı kullanabilir ve herkese bu eğlenceye katılması için izin verebilirsiniz. Ayrıca iş performansınızı da arttırabilir. Nasıl mı? Sketch Paint‘i Magnet Boya üzerine de uygulayarak daha etkili bir genel bakış, planlama, yaratıcılık ve katılım sağlayabilirsiniz.


OKULDA

Herkesin bildiği gibi çocuklar çizmeyi ve yazmayı çok sever ancak genelde duvar üzerine yazmaktan daha da hoşlanırlar. Sketch Paint’le birlikte çocuklara hecelemeyi, iş birliğini ve yaratıcı olmayı sunabilirsiniz. Sketch Paint’in alt katmanına Magnet Boya uygulayarak hem bir beyaz tahta hem de çocukların manyetik oyuncaklarla oynayabildiği bir yüzey oluşturabilirsiniz

NEDEN SKETCH PAINT?

  • İnsan sağlığına ve çevreye zararsızdır. Solvent içermez.
  • Her türlü ortama kolay ve güvenli bir şekilde uygulanabilen su bazlı boyadır.
  • Yumuşak bir havlu veya silgi yardımıyla tebeşir tahtadan kolayca silinebilir.
  • Boya kuruduktan sonra yazı yazmanın yanı sıra kolayca yıkanabilir.
  • Sıkı Avrupa normlarına uygun olarak sertifikalıdır.

    Uygulama

    Yüzeyin pürüzsüz olduğundan emin olun. En küçük pürüzlü bir yüzey bile çizmeyi ve temizlemeyi zorlaştıracaktır. Sketch Paint’i uygulamadan önce hafif bir zımparalama yapmaktan çekinmeyin. Boyanacak olan yüzeyin temiz olmasının yanı sıra boya içine toz veya yabancı objelerin girmesini önleyin. Küçük ve büyük tenekeleri ayırın. Küçük tenekeyi büyük teneke içine boşaltıp iyice karıştırın. Boya içindeki baloncukların kaybolması için 5 dakika kadar bekleyin. Boyayı uygulamaya başladıktan sonra bir saat içinde bitirin. Maskeleme bantlarını çıkarmadan önce kenarlarına falçatayla küçük birer çizik atın. En iyi sonuçlar için, boya uygulaması yaparken kısa saplı rulo kullanın.

  • Kliteknik Mühendislik Her Hakkı Saklıdır | © 2016 - DESIGNED BY MaviPiksel